Atsiliepimai

Atsiliepimai

Ką sako mūsų klientai

Our objective at Bluebell is to bring together our visitor's societies and spirits with our own, communicating enthusiasm and liberality in the food we share. Official Chef and Owner Philippe Massoud superbly creates a blend.

Vaizdas už milijoną!

Unikali vieta – terasa yra ant mažo piliakalnio su nuostabiu vaizdu į ežerą. Daug keliaujame po Lietuvą, bet to dar nematėme. Daug vietos, ežeras arti namelio. Patogu, privatu ir jauku.

Lijana, verslininkė iš Vilniaus

Kaip namie!

Sodyboje „Šamo uostas“ jautėmės kaip namie. Labai patogu poilsiauti su vaikais, geras krantas maudytis, daug įdomių pramogų. Vienareikšmiškai čia grįšime dar“.

Justinas iš Kauno

Žvejyba nuo balkono!?!!

Esu žvejys, bet to dar nebuvo, kad galėčiau meškerioti nuo balkono! Meškeres palieku ant liepto, o pats galiu gerti kavą čia pat balkone ar terasoje stebėdamas, kada užkibs. Tikrai komfortiška žvejyba.

Andrius iš Panevėžio

Esu žvejys mėgėjas su 20 metų stažu. Į žvejybą vežuosi daug įrangos, todėl meškerioti nuo plausto „Šamo uoste“ buvo labai patogu. Įdomi patirtis kiekvienam žvejui. Siūlau pamėginti visiems

Gintautas Jucevičius, Vilniaus r.

Šamo uoste“ švenčiau savo ir žmonos 40 metų jubiliejus. Buvo beveik 30 žmonių. Labai patiko, kad Šamo name yra net kelios salės, daug gražių vietų lauke, dideli balkonai. Tikrai patogu baliavot. Pasidarėme daug gražių nuotraukų.

Tautvydas Kerulis, Alytus

Jautėmės čia kaip namie. Labai patiko, patogu poilsiauti su vaikais. Vienareikšmiškai čia grįšime dar

„Šamo uosto“ svečias iš Kauno Justinas Daugėla su šeima

Pajodinėti ant arklio buvo mano svajonė. Ir Jūsų arklys yra ne Aras, o Meilutis

Sesės Ugnė ir Gustė iš Raudondvario

Su katamaranu „Šamo uoste“ buriavome taip smagiai,  kad jaučiausi lyg jūroje, o ne ežere

Nataša Ribnikovienė iš Vilniaus