Šeimos poilsiui

Ideali vieta visos šeimos poilsiui

Vaikams – pramogos, tėvams – ramybė.

„10 šamo stebuklų“ – priežastys, kodėl Jums visiems bus gera atostogauti pas mus.

Nr. 1

Sodyba, pritaikyta poilsiui su vaikais

Poilsis sodyboje ant ežero kranto „Šamo uostas“ sudėliotas taip, kad vaikai turėtų pakankamai pramogų, o tėvai – ramaus laiko sau. Sodybos teritorija patogiai išplanuota atostogauti su vaikais – mažųjų žaidimų ir maudymosi erdvės yra šalia pavėsinių, terasos ir barkekiu zonos, kur laiką mėgsta leisti tėvai. Taigi vaikai nuolat yra po tėvų akimi, atstumas nuo namelio iki kranto – apie 10 žingsnių.
Nr. 2

Smėlėtas ir negilus krantas

Krantas yra smėlėtas ir negilius – ideali vieta maudytis su mažais vaikais. Liepto pabaigoje vandens gylis jau yra pakankamas, kad būtų galima drąsiai šokinėti į vandenį. Ant kranto kiekvieno sezono pradžioje papildomai atvežama smėlio, kad vaikai galėtų jame kapstytis ir statyti svajonių pilis lyg prie jūros. Prie liepto įrengta čiuožykla tiesiai į vandenį ir patogios kopėtėlės.
Nr. 3

Draugystė su naminiais gyvūnais

„Mama, o kas tas padaras, kurio nosis kaip rozetė?“, – taip šiais laikais klausinėja miesto vaikai.
Jei ir Jūsų atžalos nežino, kas yra kiaulė, ir nematė gyvos vištos, apsistoję poilsio name prie ežero „Šamo uostas“ galėsite pamatyti ir nusifotografuoti su poniu, žąsinu Moliūgu, gaidžiu ir pulku vištų, šuniu ir katinais (pastarieji itin neša sėkmę meškeriojant ant liepto). Bus galima pajodinėti su poniu Kuodžiu, tik atsivežkite morkų – jis labai jas mėgsta.
Nr. 4

Pirtis ir kubilas

Nėra didesnio malonumo už tradicinę lietuvišką pirtį su šviežiomis vantomis, o po to – maudynes ežere. Burbuliukų mėgėjams irgi turime pasiūlymą – jakuzzi kubilą ant ežero kranto. Jei dar neteko maudytis kubile, stebint saulėlydį ežere, o paskui – žvaigždes, kviečiame kuo skubiau išbandyti šį malonumą pas mus. Šalia kubilo yra dengta pavėsinė – puikiai tinka lauko barui arba persirengimui.
Nr. 5

Žaidimas visai šeimai – „Šamo lobis“

Tai – populiariausia pramoga per visus 8 mūsų sodybos ant ežero kranto sezonus. Norint rasti sodybos teritorijoje paslėptą Šamo lobį (tikrą!!!), reikės įveikti 10 užduočių – mįslių, ir tuo pačiu smagiai pasivaikščioti gamtoje.
Nr. 6

Komfortiškas namas

„Kiek pas jus daug vietos!“ – nuolat girdime iš savo svečių. Namelyje yra 5 atskiri miegamieji, išskirstyti po kelis aukštus, todėl čia patogiai telpa ir triukšmingesni, ir kiečiau miegantys poilsiautojai. Patogiai nakvoti gali apie 15 žmonių. Kiekviename aukšte yra tualetai ir dušai, balkonai, terasos ir bendros poilsio erdvės. O svarbiausia – vaikai yra nuolat po akimi!
Nr. 7

Žaidimų aikštelė „Sparnuotosios sūpynės“

Pievelėje priešais pagrindinį namą vaikai ras daugybę pramogų – žaidimų namelį, įvairias sūpynes, čiuožynes ir visų numylėtinį batutą.
Nr. 8

„Šamo laivynas“ – smagiems pasiplaukiojimams

Vandens dviratis, baidarės, valtys, plaustas – Jūsų paslaugoms naudotis nemokamai, jei esate mūsų sodybos svečias. Pasiplaukiojimas po ežerą su kiekviena vandens transporto priemone – vis kitoks, todėl siūlome išbandyti visus būdus.
Nr. 9

Sporto aikštelės

Aktyviam poilsiui pas mus yra tinklinio ir krepšinio aikštelės su inventoriumi. Tai – puiki pramoga visai šeimai.
Nr. 10

Trys ekskursijų maršrutai

„Šamo uosto“ sodybos svečiams paruošėme 3 ekskursijų maršrutus (pėstute, dviračiu ir mašina, ne toliau kaip 10 km spinduliu aplink ,,Šamo uostą“). Tarp lankytinų objektų – Molėtų ,,jūra“, kuri yra tikrai iki kelių ir su smėlėtu pliažu, milžiniškas ąžuolas, karalienės Bonos funduota bažnyčia ir iki šiol nerastas pono Kontrimo lobis.