Jūsų šventėms

Jūsų šventėms

Daug patogių erdvių

Pokylių salės

Jūsų šventei turime salę iki 25 žmonių pirmame aukšte. Su kompaktiškais stalais ir kėdėmis, kuriuos galima komponuoti kartu ar atskirai. Yra staltiesės ir visi indai serviravimui. Langai ir balkonas, esantys į ežero pusę, suteikia jaukumo ir papildomos erdvės.

Cokoliniame aukšte šalia pirtelės ir židinio yra dar viena salė, talpinanti iki 20-ies žmonių. Iš jos atsiveria vaizdas į ežerą ir išėjimas į terasą su stalu ir suolais, barbekiu zona ir pavėsinėmis.

Lauke – stalai ir pavėsinės

Priešais namą ant piliakalnio terasos yra patogus stalas susėsti 15 žmonių, šalia – dengta pavėsinė ir kubilas. Didelėje sodybos teritorijoje yra daug jaukių vietų pasisėdėjimams ir gražioms Jūsų šventės fotosesijomis – du lieptai, balkonai, piliakalnis, gražūs gėlynai ir pavėsinės.

Pirtis ir kubilas

Nėra didesnio malonumo už tradicinę lietuvišką pirtį su šviežiomis vantomis, o po to – maudynes ežere. Burbuliukų mėgėjams irgi turime pasiūlymą – jakuzzi kubilą ant ežero kranto. Jei dar neteko maudytis kubile, stebint saulėlydį ežere, o paskui – žvaigždes, kviečiame kuo skubiau išbandyti šį malonumą pas mus. Šalia kubilo yra dengta pavėsinė – puikiai tinka lauko barui arba persirengimui.

Išskirtinė pramoga – karaokė ir fotosesija „Tarpukario poniutė“

Siūlome jums dvigubą malonumą – smagiai padainuoti ir persirengti tarpukario Kauno poniute (ar ponu). Jums paruošta populiariausių lietuviškų šlagerių karaokė programa ir visas šventinių rūbų bei aksesuarų arsenalas (10 suknelių skrybėlaitės, perukai, boa, pirštinaitės). Prisimink, kaip smagu dainuoti iki užkims gerklė!

Maistas – pagal užsakymą

Šalia pokylių salės yra virtuvė su visa įranga (orkaitė, mikrobangų krosnelė, didelis šaldytuvas, viryklė), taip pat yra indai ir įrankiai maistui gaminti. Taip pat duodame staltieses ir įrankius stalui serviruoti20 žmonių. Maisto vietoje negaminame. Jeigu vaišes norite užsisakyti, rekomenduojame kreiptis į kavinę „Gerugnė“ Molėtuose. Tikrai skanu ir kainos „nesikandžioja“.